Strefa nauczyciela

Witamy Państwa serdecznie w strefie przeznaczonej dla pasjonatów języków:
francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Z przyjemnością oferujemy Państwu dodatkowe materiały edukacyjne, które stanowią wsparcie w nauczaniu i opanowaniu języków obcych.

Z myślą o efektywnym wykorzystaniu oferowanych przez nas podręczników systematycznie opracowujemy do nich różnorodne materiały dydaktyczne, które mają na celu ułatwienie Państwa pracy i wzbogacenie prowadzonych przez Państwa zajęć.

Nauczyciele, którzy korzystają z publikacji Wydawnictwa Nowela otrzymują dostęp do obudowy metodycznej w Bibliotece na rok. Warunkiem uzyskania dostępu do obudowy do poszczególnych podręczników, jest bycie członkiem Klubu Edukacyjnego Klub Romanisty i złożenie oświadczenia, o nauczaniu z konkretnych tytułów w bieżącym roku szkolnym.

Zaloguj się

Posiadasz już konto?

Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się, aby zostać członkiem Klubu Romanisty i uzyskać dostęp do zasobów Biblioteki.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Dodatkowe informacje dla nauczycieli 

Aby uzyskać dostęp do pełnej obudowy podręcznika dla nauczyciela wypełnij deklarację [link do deklaracji], zeskanuj oraz prześlij ją na adres mailowy szkoly@nowela.pl Portal Romanisty umożliwia również korzystanie z niektórych podręczników za pomocą aplikacji offline. W celu zapoznania sie z obsługa wersji offline prosimy zapoznać się z filmem obok.

 

 

Zasoby edukacyjne udostępniane w ramach Biblioteki na www.portalromanisty.pl objęte są prawem autorskim. Uczestnicy zobowiązują się do używania, przekazanych w ramach Programu Edukacyjnego, materiałów we własnym zakresie, a w szczególności do powstrzymywania się od udostępniania l przekazywania tych materiałów osobom trzecim oraz ich powielania w celu dalszego rozpowszechniania. Zabronione jest pobieranie materiałów w celu ich dalszej sprzedaży, rozprowadzania wśród nieupoważnionych osób trzecich, publicznego prezentowania w celach innych niż wynikających z codziennej pracy. Złamanie tych zasad może narazić nauczyciela na odpowiedzialność karną i cywilną. Wydawnictwo Nowela zastrzega sobie prawo do weryfikacji przekazanych danych i w przypadku naruszenia zasad korzystania z Biblioteki, zablokowania dostępu do wybranych lub wszystkich udostępnionych materiałów.

2015 Nowela © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie - FreeCreation Agencja Reklamowa

Szybki kontakt

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com